Základní škola Jihlava, E. Rošického 2, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 24.5.2018
Nepřítomné třídy0123456789
9.AExkExkExkExkExk
9.CPredPredPred
Nepřítomní učitelé0123456789
Flekalová Blanka-NeciNovo
Mikešová ZuzanaMiliBeraProcNovo..
Nerad Jiří---RausKraKle-
Nikl PavelZasmSkaNeciKraBeraNovo
Nývltová Alena---
Polach MarekJavo....-Raus-Vítk
Změny v rozvrzích učitelů:
Beránek David3. hodsupl. (Mik)6.D(Př)
3. hododpadáD9.C
5. hodspojeno (Nikl)Aj8.A (Aj1)(6.A)
Flekalová Blanka1.-3. hod Obecný pedagogický dozor
Honsová Ilonapřed 4. hod dohled Přízemí kuchyňka
Javorek Lukáš1. hodspojeno (Pch)ZTv6.A(Baz2)
Králová Ivona4. hodsupl. (Nikl)Aj7.B (Aj2)+(7.A)
4. hododpadáČj9.A (CM1)
5. hodsupl. (Ner)Ov7.D(7.D)
5. hododpadáČj9.A (CM2)
Mikešová Zuzana2.-6. hod Obecný pedagogický dozor
Milichovská Eva2. hodsupl. (Mik)M6.D(6.D)
2. hododpadáM9.C
Nečadová Petra2. hodsupl. (Flek)Rj27.B (Rj1)+(7.B)
3. hodspojeno (Nikl)Infp4.C (inf2)(Inf1)
Nerad Jiří1.-7. hod Obecný pedagogický dozor
Novotný Petr3. hodsupl. (Flek)Rj27.D (Rj1)+(7.C)
5. hodspojeno (Mik)7.C (Pč2)(Diln)
6. hodspojeno (Nikl)Infp9.B (Inf2)(Inf1)
Klementová Eva6. hodsupl. (Ner)6.A(6.A)
Polach Marek1.-7. hod Obecný pedagogický dozor
Procházková Irena4. hodsupl. (Mik)Pří4.C(4.C)
Rauscherová Dagmar4. hodsupl. (Ner)6.C(6.C)
4. hododpadáM9.A (CM2)
5. hodsupl. (Pch)Tv6.A (Chl)(Hal2)
5. hododpadáM9.A (CM1)
Skála David2. hodsupl. (Nikl)Aj4.A (Aj1)(4.A)
před 3. hod dohled Přízemí kuchyňka
Šmahelová Alena2. hododpadáTv9.A (Dív)+
3. hododpadáTv9.A (Dív)+
před 5. hod dohled Přízemí kuchyňka
Vítková Lucie7. hodsupl. (Pch)ZTv3.A(Baz)
Zásmětová Zdeňka1. hodsupl. (Nikl)Aj3.B (Aj2)+(5.A)
1. hododpadáČj9.C
Změny v rozvrzích tříd:
3.A1. hodAjAj2(5.A)suplujeZásmětová Zdeňka(Nikl)
7. hodZTv(Baz)suplujeVítková Lucie(Pch)
3.B1. hodAjAj2(5.A)suplujeZásmětová Zdeňka(Nikl)
4.A2. hodAjAj1(4.A)suplujeSkála David(Nikl)
4.C3. hodInfpinf2(Inf1)spojíNečadová Petra(Nikl)
4. hodPří(4.C)suplujeProcházková Irena(Mik)
6.A1. hodZTv(Baz2)spojíJavorek Lukáš(Pch)
5. hodTvChl(Hal2)suplujeRauscherová Dagmar(Pch)
6. hod(6.A)suplujeKlementová Eva(Ner)
6.C4. hod(6.C)suplujeRauscherová Dagmar(Ner)
6.D2. hodM(6.D)suplujeMilichovská Eva(Mik)
3. hod(Př)suplujeBeránek David(Mik)
7.A2. hodRj2Rj1(7.B)suplujeNečadová Petra(Flek)
4. hodAjAj2(7.A)suplujeKrálová Ivona(Nikl)
7.B2. hodRj2Rj1(7.B)suplujeNečadová Petra(Flek)
4. hodAjAj2(7.A)suplujeKrálová Ivona(Nikl)
7.C3. hodRj2Rj1(7.C)suplujeNovotný Petr(Flek)
5. hodPč2(Diln)spojíNovotný Petr(Mik)
7.D3. hodRj2Rj1(7.C)suplujeNovotný Petr(Flek)
5. hodOv(7.D)suplujeKrálová Ivona(Ner)
8.A5. hodAjAj1(6.A)spojíBeránek David(Nikl)
9.A2.-6. hod Exkurze
9.B6. hodInfpInf2(Inf1)spojíNovotný Petr(Nikl)
9.C1.-3. hod Přednáška
Pedagogický dohled u třídy:
9.A, 2.-6.hod - Mikešová Zuzana
9.C, 1.-3.hod - Flekalová Blanka